Daleke 1971. godine godina počela su sa radom prva odeljenja tada Jugoslovenske dopunske škole u Bernu i Badenu, a pod današnjim imenom škola funkcioniše od 1997. godine. Za sve ovo vreme škola je obrazovala na hiljade dece i mladih, dok danas u njoj znanja iz srpskog jezika, književnosti, istorije, geografije i kulture stiče 1.500 učenika. Dopunska škola na srpskom jeziku je u svom gotovo poluvekovnom trajanju postojani čuvar nacionalnog identiteta, kulture i tradicije kod mladih naraštaja Srba u Švajcarskoj.
Raspored nastave za školsku 2020/2021. godinu
(ažurirano 30. septembra 2020. godine)
Učiteljica
Jelena Angelovski
076 687 11 68
nikolic_jelena@hotmail.com
Ponedeljak 17.00 – 19.15
Ahornstrasse
Ahornstrasse 12
Učiteljica
Jelena Angelovski
076 687 11 68
nikolic_jelena@hotmail.com
Utorak 16.15 – 19.00
Feldhof
Schulhausstrasse 21
Učiteljica
Jelena Angelovski
076 687 11 68
nikolic_jelena@hotmail.com
Sreda 13.30 – 18.15
Mattenbach Primar
Talgutstrasse 71
Učiteljica
Jelena Angelovski
076 687 11 68
nikolic_jelena@hotmail.com
Četvrtak 16.15 – 18.30
Steiacher A B
Schulhausstrasse
Učiteljica
Jelena Angelovski
076 687 11 68
nikolic_jelena@hotmail.com
Petak 13.35 – 16.20
Aemtler A
Bertastrasse 50
Učiteljica
Jelena Angelovski
076 687 11 68
nikolic_jelena@hotmail.com
Petak 17.30 – 19.45
Kolbenacher
Sperletweg 71
Učiteljica
Jelena Angelovski
076 687 11 68
nikolic_jelena@hotmail.com
Subota 09.30 – 12.00
Hardau
Bullingerstrasse 62
Učiteljica
Jelena Angelovski
076 687 11 68
nikolic_jelena@hotmail.com
Učiteljica
Milja Stević
076 476 30 12
nastavnicamilja@gmail.com
Ponedeljak 16.00 – 18.30
Lättenwiesen
Giebeleichstrasse 48
Učiteljica
Milja Stević
076 476 30 12
nastavnicamilja@gmail.com
Utorak 16.30 – 19.00
Schulhaus Entlisberg
Balberstrasse 71
Učiteljica
Milja Stević
076 476 30 12
nastavnicamilja@gmail.com
Sreda 13.00 – 15.00 / 15.00 – 17.00
Kappeli
Badenstrasse 618
Učiteljica
Milja Stević
076 476 30 12
nastavnicamilja@gmail.com
Četvrtak 13.45 – 15.25
Sihlfeld
Sihlfeldstrasse 165
Učiteljica
Milja Stević
076 476 30 12
nastavnicamilja@gmail.com
Petak 16.30 – 19.00
Waldeg
Waldeggstrasse 5
Učiteljica
Milja Stević
076 476 30 12
nastavnicamilja@gmail.com
Subota 09.00-11.30 / 11.30-13.30
Riedenhalden
Riedenhaldenstrasse 208
Učiteljica
Milja Stević
076 476 30 12
nastavnicamilja@gmail.com
Učiteljica
Ivana Petković
076 735 11 95
ivanapetkovic035@gmail.com
Ponedeljak 16.00 – 18.30
Allmend Schule
Leweg 21
Učiteljica
Ivana Petković
076 735 11 95
ivanapetkovic035@gmail.com
Utorak 17.10 – 19.30
Schulhaus Hasenacker 1
Glärnischstrasse 235
Učiteljica
Ivana Petković
076 735 11 95
ivanapetkovic035@gmail.com
Sreda 16.00 – 18.30
Bucjwiesen
Schöbauweg 15
Učiteljica
Ivana Petković
076 735 11 95
ivanapetkovic035@gmail.com
Četvrtak 16.15 – 18.45
Schule Hohberg
Trulenbuck 1
Učiteljica
Ivana Petković
076 735 11 95
ivanapetkovic035@gmail.com
Petak 17.30 – 20.00
Ruggenacher III
Schulstrasse 73
Učiteljica
Ivana Petković
076 735 11 95
ivanapetkovic035@gmail.com
Učitelj
Aleksandar Nikolić
076 702 68 60
nastavniksasa78@gmail.com
Ponedeljak 16.30 – 19.00
Fondli
Bochnackerstrasse 5
Učitelj
Aleksandar Nikolić
076 702 68 60
nastavniksasa78@gmail.com
Utorak 17.00 – 20.00
Gshwader
Gshwaderstrasse 70
Učitelj
Aleksandar Nikolić
076 702 68 60
nastavniksasa78@gmail.com
Sreda 13.00 – 15.30
Ennetgraben
Zwillikerstrasse 16
Učitelj
Aleksandar Nikolić
076 702 68 60
nastavniksasa78@gmail.com
Sreda 17.00 – 19.30
Grabenstrasse
Schulstrasse 16
Učitelj
Aleksandar Nikolić
076 702 68 60
nastavniksasa78@gmail.com
Četvrtak 17.15 – 19.30
Dorf
St. Gallerstrasse 44
Učitelj
Aleksandar Nikolić
076 702 68 60
nastavniksasa78@gmail.com
Petak 16.30 – 19.00
Zentrum,
Sekundarschule Egg
Eggstrasse 13
Učitelj
Aleksandar Nikolić
076 702 68 60
nastavniksasa78@gmail.com
Subota 10.00 – 12.30
Schliemperg
Schliempergstrasse 18
Učitelj
Aleksandar Nikolić
076 702 68 60
nastavniksasa78@gmail.com
Učiteljica
Jelena Todorović Lazić
076 706 15 57
jelenatod@gmail.com
Utorak 17.00 – 19.30
Nidermatt
Zentralstrasse 30
Učiteljica
Jelena Todorović Lazić
076 706 15 57
jelenatod@gmail.com
Sreda 13.00 – 15.30
Bünzmatt
Mattenhofweg 3
Učiteljica
Jelena Todorović Lazić
076 706 15 57
jelenatod@gmail.com
Četvrtak 16.45 – 19.15
Sonnmatt
Dahlienweg 12
Učiteljica
Jelena Todorović Lazić
076 706 15 57
jelenatod@gmail.com
Petak 15.45 – 18.00 / 18.00 – 20.15
Unterboden
Oberdorfstrasse 8
Učiteljica
Jelena Todorović Lazić
076 706 15 57
jelenatod@gmail.com
Subota 09.00 – 11.00 / 11.00 – 13.15
Altenburg
Altenburgstrasse 60
Učiteljica
Jelena Todorović Lazić
076 706 15 57
jelenatod@gmail.com
Učiteljica
Nataša Prica
077 451 75 05
pricanatasa@gmail.com
Utorak 16.45 – 19.15
Unterfeld
Lerchenweg 24
Učiteljica
Nataša Prica
077 451 75 05
pricanatasa@gmail.com
Petak 17.00 – 19.30
Plänke
Plänkestrasse 9
Učiteljica
Nataša Prica
077 451 75 05
pricanatasa@gmail.com
Subota 10.00 – 12.30
Gotthelf
Gotthelfstrasse 34
Učiteljica
Nataša Prica
077 451 75 05
pricanatasa@gmail.com
Učiteljica
Andrijana Adamović
076 622 18 30
j_adrijana@yahoo.com
Učiteljica
Gordana Nikolić
076 434 16 42
goga.n@sunrise.ch
Ponedeljak 15.00 – 17.30
Brunnmatt
Ingelsteinweg 6
Učiteljica
Gordana Nikolić
076 434 16 42
goga.n@sunrise.ch
Utorak 16.30 – 19.00
Längi
Längistrasse 10
Učiteljica
Gordana Nikolić
076 434 16 42
goga.n@sunrise.ch
Sreda 13.45 – 16.15
Gotthelf
Gotthelfplatz 1
Učiteljica
Gordana Nikolić
076 434 16 42
goga.n@sunrise.ch
Četvrtak 16.30 – 19.00
Dreirosen
Breisacherstrasse 124
Učiteljica
Andrijana Adamović
076 622 18 30
j_adrijana@yahoo.com
Petak 15.30 – 18.00
Dreirosen
Breisacherstrasse 124
Učiteljica
Andrijana Adamović
076 622 18 30
j_adrijana@yahoo.com
Subota 10.00 – 12.30
Becirikschule
Mülweg 11
Učiteljica
Gordana Nikolić
076 434 16 42
goga.n@sunrise.ch
Učiteljica
Ana Bojčić
078 654 36 74
ana.dejanovic@yahoo.com
Utorak 17.30 – 20.30
Städtli
Johannisstrasse 14
Učiteljica
Ana Bojčić
078 654 36 74
ana.dejanovic@yahoo.com
Sreda 16.30 – 19.30
Kantonsshule Obwalden
Rütistrasse 5
Učiteljica
Ana Bojčić
078 654 36 74
ana.dejanovic@yahoo.com
Četvrtak 17.00 – 20.00
Dorf
6033 Buchrain
Učiteljica
Ana Bojčić
078 654 36 74
ana.dejanovic@yahoo.com
Petak 17.00 – 20.00
Krummfeld
Alte Gasse 31
Učiteljica
Ana Bojčić
078 654 36 74
ana.dejanovic@yahoo.com
Subota 10.00 – 12.30
St. Georg
St. Georgstrasse 9
Učiteljica
Ana Bojčić
078 654 36 74
ana.dejanovic@yahoo.com
Subota 14.00 – 17.00
Matthof
Matthof 1
Učiteljica
Ana Bojčić
078 654 36 74
ana.dejanovic@yahoo.com
Učiteljica
Marija Gaćinović
076 454 26 90
marijagacinovic@gmail.com
Ponedeljak 16.30 – 18.45
OSZ Pestalozzi
Rathausstrasse 22
Učiteljica
Marija Gaćinović
076 454 26 90
marijagacinovic@gmail.com
Utorak 17.00 – 19.15
Mühletobel
Mühletobelstrasse 69
Učiteljica
Marija Gaćinović
076 454 26 90
marijagacinovic@gmail.com
Sreda 13.30 – 15.30
Schönenweg
Zürichstrasse 67
Učiteljica
Marija Gaćinović
076 454 26 90
marijagacinovic@gmail.com
Sreda 17.00 – 19.00
Herrenhof
Herenhofstrasse 25
Učiteljica
Marija Gaćinović
076 454 26 90
marijagacinovic@gmail.com
Četvrtak 18.00 – 20.30
Sonnenhof
Bornschhoferstrasse 43
Učiteljica
Marija Gaćinović
076 454 26 90
marijagacinovic@gmail.com
Petak 17.00 – 19.00 / 19.00 – 21.00
Hirschberg
St. Gallerstrasse 245
Učiteljica
Marija Gaćinović
076 454 26 90
marijagacinovic@gmail.com
Učiteljica
Nataša Malešević
076 325 64 33
tesmanovicnatasa@hotmail.com
Ponedeljak 17.00 – 19.30
Scuola Media Biasca
Via Stefano Franscini 21
Učiteljica
Nataša Malešević
076 325 64 33
tesmanovicnatasa@hotmail.com
Utorak 17.30 – 20.00
Scuola Media Besso 2
Via al Nido 15
Učiteljica
Nataša Malešević
076 325 64 33
tesmanovicnatasa@hotmail.com
Sreda 13.30 – 16.00
Scuola Media Bellinzona 2
Via al Maglio 9
Učiteljica
Nataša Malešević
076 325 64 33
tesmanovicnatasa@hotmail.com
Četvrtak 17.30 – 20.00
Istituo scolastico comunale scuola media
Via Serafino Balestra 1
Učiteljica
Nataša Malešević
076 325 64 33
tesmanovicnatasa@hotmail.com
Petak 17.00 – 19.30
Scuola ai Saleggi
Via delle Scuole 10
Učiteljica
Nataša Malešević
076 325 64 33
tesmanovicnatasa@hotmail.com
Subota 09.30 – 12.00
Cristo Redentore
Via Trezzini 13
Učiteljica
Nataša Malešević
076 325 64 33
tesmanovicnatasa@hotmail.com
Učiteljica
Jelena Mitrović
079 605 59 65
jelena.bern@gmail.com
Utorak 16.25 – 18.35
Kreuzfeld 5
Talstrasse 28
Učiteljica
Jelena Mitrović
079 605 59 65
jelena.bern@gmail.com
Sreda 12.15 – 14.45
Pfundmatt 1
Saalbaustrasse 10
Učiteljica
Jelena Mitrović
079 605 59 65
jelena.bern@gmail.com
Sreda (1. grupa) 16.00 – 18.00
Wankdorf
Morgartenstrasse 2
Učiteljica
Jelena Mitrović
079 605 59 65
jelena.bern@gmail.com
Sreda (2. grupa) 18.00 – 20.00
Wankdorf
Morgartenstrasse 2
Učiteljica
Jelena Mitrović
079 605 59 65
jelena.bern@gmail.com
Petak 16.25 – 18.50
Bernarda
Banhofstrasse 40
Učiteljica
Jelena Mitrović
079 605 59 65
jelena.bern@gmail.com
Subota (1. grupa) 09.50 – 11.50
Misija RS pri UN
Chemin Thury 5
Učiteljica
Jelena Mitrović
079 605 59 65
jelena.bern@gmail.com
Subota (2. grupa) 11.55 – 13.40
Misija RS pri UN
Chemin Thury 5
Učiteljica
Jelena Mitrović
079 605 59 65
jelena.bern@gmail.com
Učiteljica
Snežana Šaronjić
077 959 02 57
saronjicsnezana@gmail.com
Ponedeljak 17.00 – 19.30
Collège de Place d’Armes
Place d’Armes
Učiteljica
Snežana Šaronjić
077 959 02 57
saronjicsnezana@gmail.com
Utorak 17.00 – 19.30
Centre socioculturel Ecublens
Salle Frédéric Recordon
Učiteljica
Snežana Šaronjić
077 959 02 57
saronjicsnezana@gmail.com
Sreda 14.00 – 16.30
College Jean Kratzer
Rue de College 30
Učiteljica
Snežana Šaronjić
077 959 02 57
saronjicsnezana@gmail.com
Sreda 17.00 – 19.30
College Rambert
Chemin des Vignes 12
Učiteljica
Snežana Šaronjić
077 959 02 57
saronjicsnezana@gmail.com
Četvrtak 17.00 – 19.30
College Villa Thérèse
Rue de Berne 10
Učiteljica
Snežana Šaronjić
077 959 02 57
saronjicsnezana@gmail.com
Petak 17.00 – 19.30
Ecole Montriond
Avenue Dapples 58
Učiteljica
Snežana Šaronjić
077 959 02 57
saronjicsnezana@gmail.com
Subota 08.30 – 11.00
Cycle d’orient, du Reposieux
Rue du Tonkin
Učiteljica
Snežana Šaronjić
077 959 02 57
saronjicsnezana@gmail.com
Učiteljica
Mira Tomić
076 423 05 20
miratomic@netplus.ch
Ponedeljak 17.00 – 19.30
Ecole Sous-le-Scex
Rue des Aubépines 27
Učiteljica
Mira Tomić
076 423 05 20
miratomic@netplus.ch
Utorak 17.00 – 19.15
Ecole Primaire de Haute-Nendaz
Rue des Aubépines 27
Učiteljica
Mira Tomić
076 423 05 20
miratomic@netplus.ch
Sreda 16.45 – 19.15
Centre Scolaire du Beaulieu
Place Beaulieu 4
Učiteljica
Mira Tomić
076 423 05 20
miratomic@netplus.ch
Subota 10.00 – 12.15
Schulhaus Im Sand
Sand süd
Učiteljica
Mira Tomić
076 423 05 20
miratomic@netplus.ch